You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
قالب براو

آنچه که براو در خود دارد

100+ صفحات
تم براو از بسیاری جهات منحصر به فرد است، به ویژه در تعداد صفحات و عناصری که می تواند به شما ارائه دهد. بیش از 100 صفحه با این الگو برای شما انتخاب شده است.
سازنده صفحات بصری
Novi Builder، سازنده صفحه بصری جدید ما، با این الگو گنجانده شده است. این اجازه می دهد تا شما به راحتی هر صفحه از قالب بدون برنامه نویسی غیر ضروری سفارشی کنید.
طراحی تعاملی
اگر می خواهید وب سایت آینده خود را به طور کامل بر روی هر دستگاه نمایش داده می شود، سپس تم براو مطمئنا شما انتخاب # 1! با پاسخ کامل آن، حتی گوشی های هوشمند می توانند آن را بارگیری کنند.
300+ کامپوننت
طراحان و طراحان ما هر کاری را انجام دادند تا شما را با مجموعه ای از اجزای چشمگیر که شامل فرم ها، گالری ها، آکوردها، زبانه ها، پنجره ها و غیره است، فعال کنید.
پولت را پس انداز کن
تم براو اجازه می دهد تا همه برای صرفه جویی در مقدار زیادی از پول در خرید قالب های مختلف. هنگامی که شما خرید براو، شما یک قالب چند منظوره بزرگ با قیمت مقرون به صرفه دریافت کنید.
ویدجت های اجتماعی
مهم است که بازخورد خود را با مشتریان و مشترکان خود در شبکه های اجتماعی مختلف حفظ کنید. این می تواند به راحتی با استفاده از ویدجت های اجتماعی ما در قالب ما انجام شود.
پشتیبانی 24/7
تیم پشتیبانی واجد شرایط و دوستانه ما همیشه آماده است که به شما کمک کند، 24 ساعت شبانه روز، 7 روز هفته. اگر در مورد براوت سوال دارید دریغ نکنید بلافاصله با آنها تماس بگیرید.
طرح های رنگی
هر قالب ما با طرح رنگ خاصی ارائه می شود و شبیه دارای چند جایگزین برای ارائه است. با کمک آنها می توانید ظاهر وب سایت خود را سفارشی کنید.

سایت های حرفه ای بسازید با

قالب براو

وب سایت های HTML با رنگ و طرح های مختلف داشته باشید و از فناوری جدید ما برای سرعت بخشیدن به طراحی های خود استفاده کنید.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

خرید قالب

خبر داغ قالب براو  انتخاب حرفه ای های جهان است . همین الان از  راستچین بخرید!